Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
Pavel Bucha odchází na hostování do Mladé Boleslavi
06.02.2019
FCVP
Novinky

Pavel Bucha odchází na hostování do Mladé Boleslavi

Dvacetiletý střední záložník Pavel Bucha stráví zbytek sezony v Mladé Boleslavi. Mělnický rodák odchází do středočeského klubu na hostování, kam už před měsícem zamířil také další viktorián Tomáš Hájek.

Bucha je viktoriánem od léta 2018 a za A-tým odehrál dva soutěžní zápasy v rámci MOL Cupu proti Vyškovu a Slovácku. Mladý fotbalista jinak většinu sezony nastupoval za juniorku, trénoval však s „áčkem“. Nyní odchází na půlroční hostování do Mladé Boleslavi, kam už před měsícem zamířil také Tomáš Hájek.

„Pavel je talentovaný fotbalista, který má velký potenciál. Na jeho postu má však v našem týmu velkou konkurenci, a tak jsme se domluvili, že ho uvolníme na hostování do Mladé Boleslavi, kde by měl mít větší herní vytížení. To je pro hráče i pro klub do budoucna velmi důležité,“ odůvodnil tento transfer generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Vnímám, jak velká konkurence v Plzni je, i to, že šance na větší čas na hřišti by nebyla velká. Hostování v Boleslavi je pro mě příležitost ke zlepšení v kvalitním ligovém týmu, přestože i tam budu muset o místo na hřišti bojovat,“ dodal sám Pavel Bucha.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál