Ve 13.kole 1.dorostenecké ligy zavítal do Luční ulice soupeř z Olomouce. V úvodu zápasu měl dobrou příležitost k zakončení domácí Bešta, ale ještě hledal vhodněji postaveného spoluhráče.

Ve 13.kole 1.dorostenecké ligy zavítal do Luční ulice soupeř z Olomouce. V úvodu zápasu měl dobrou příležitost k zakončení domácí Bešta, ale ještě hledal vhodněji postaveného spoluhráče.

Olomouc šla do vedení ve 35. minutě, kdy se po dlouhém odkopu od brankaře a zaváhání domácích obránců trefil Holub. Ve 43. minutě přidal druhou branku hostů střelou k tyči Bzirský. Úvod druhé půle začali aktivněji domácí, ale ve velké šanci vychytal Soroku Arbeit. V 52. minutě se prosadili opět hosté když se trefil po centru Chorý. Domácí gólově odpověděli v 55. minutě po povedené akci na pravé straně a přihrávce Glazura, mířil do černého Hrdlička 1:3. V závěru zápasu se ještě trefil z volného přímého kopu Stříž a upravil na konečných 1:4.

„V zápase jsme chtěli hrát aktivně a zčásti se nám to i dařilo, ale dnes jsme narazili na soupeře, který byl nad naše síly a zvítězil zaslouženě. Pro nás to byla konfrontace s nejlepším týmem v soutěži, na druhou stranu jsme měli některé situace dotáhnout do úspěšnějšího konce,“ okomentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc 1:4 (0:2)
Branka Viktorie: Hrdlička
Sestava: Šiman – Vondráček, Denk, Piroch, Lešek – Domabyl, Hradecký (82. Holub), Soroka (60. Doležal) – Palka (46. Glazer), Hrdlička, Bešta