V pětadvacátém kole žákovské ligy v kategorii U14 zavítal do Plzně celek Graffinu Vlašim, který je v tabulce až na patnáctém místě, zatímco plzeňským fotbalistům patří šestá příčka. Viktoriáni potvrdili roli papírového favorita a vyhráli, i když výhra se nerodila lehce.

V pětadvacátém kole žákovské ligy v kategorii U14 zavítal do Plzně celek Graffinu Vlašim, který je v tabulce až na patnáctém místě, zatímco plzeňským fotbalistům patří šestá příčka. Viktoriáni potvrdili roli papírového favorita a vyhráli, i když výhra se nerodila lehce.

"Z naší strany herně nezvládnuté utkání se soupeřem, který poctivě bránil a hrál chytře. Většinu času jsme byli bez pohybu a nápadu. Budeme-li hledat aspoň nějaká pozitiva, jsme rádi, že jsme střetnutí nakonec dotáhli do vítězného konce, ale takto se v budoucnu již prezentovat nechceme," uvedl trenér Josef Šneberger