Viktoria si v poslední zápase domácí přípravy poradila se Sokolovem v poměru 2:1. Červeno-modří šli v první půli do vedení, když se po množství neuvyužitých šancí prosadil Vladimír Darida. Sokolovští následně ve druhé půli vyrovnali a dlouho sahali po cenné remíze. Nakonec se ale dokázal po efektní kombinaci prosadit mladý Krmenčík a rozhodl tak o výhře Viktorie nad druholigovým celkem.

Viktoria si v poslední zápase domácí přípravy poradila se Sokolovem v poměru 2:1. Červeno-modří šli v první půli do vedení, když se po množství neuvyužitých šancí prosadil Vladimír Darida. Sokolovští následně ve druhé půli vyrovnali a dlouho sahali po cenné remíze. Nakonec se ale dokázal po efektní kombinaci prosadit mladý Krmenčík a rozhodl tak o výhře Viktorie nad druholigovým celkem.

Utkání opět Pavel Vrba rozložil mezi dvě jedenáctky, nepředstavili se pouze Pavel Horváth, David Limberský a Marek Bakoš, kteří stále doléčují zranění ze závěru ligové sezony. První brankové příležitosti se fanoušci dočkali již po dvou minutách hry. Míč zatáhl Milan Petržela, jeho zpětnou nahrávku však Michal Ďuriš poslal pouze do brankáře Krbečka. O deset minut později napodobil slovenského reprezentanta také Daniel Kolář, který minul přesnou nahrávku Tomáše Wágnera. Udeřilo tak až po pětadvaceti minutách hry. Po akci z pravého křídla se dostal k zakončení Vladimír Darida, který z první napálil balon přesně k levé tyči. Do konce poločasu ještě zkoušel dvakrát střelecké štěstí Hořava, ale oba jeho pokusy postrádaly potřebnou razanci.

Druhý poločas začal před několika stovkami fanoušků lépe pro Sokolov. Po osmi minutách druhého dějství se probil středem pole Hrubý a střelou ze 14 metrů nedal Kozáčikovi šanci - 1:1. Po této brance se však již ofenzivní taktovky pevně chopili domácí. Skóre se mohlo měnit po hodině hry, ale po krásné akci Rajtorala trefil Marek Hanousek v dobré pozici pouze hostujícího gólmana. Vítěznou branku tak vsítil čtvrthodiny před závěrečným hvizdem až Michael Krmenčík. Ten si krásně narazil balon s Veselinovičem a Teclem a přesnou střelou po zemi se nemýlil - 2:1. Navýšit vedení plzeňských barev mohl po dalších třech minutách Hora, ale po sólu z poloviny hřiště střílel levačkou z hranice šestnáctky jen těsně mimo. Zápas tak skončil vítězstvím domácích viktoriánů 2:1.

Sestřih posledního přípravného zápasu před odjezdem na soustředění do Rakouska si můžete prohlédnout pouze na Viktoria TV:

FC Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:1 (1:0)
Branky: 25. Darida, 75. Krmenčík
Sestava Viktorie v I. poločase: Pavlík – Kovařík, Procházka, Hejda, Řezník – Darida, Hořava – Ďuriš, Kolář, Petržela – Wágner
Sestava Viktore ve II. poločase: Kozáčik - Rajtoral, Čišovský, Chocholoušek, Končal - Hora, Hanousek, Veselinovič, Hrošovský - Krmenčík, Tecl