Přes tři tisíce fanoušků zavítalo v sobotu dopoledne na Městský stadion do Domažlic, kde místní Jiskra přivítala v rámci 4. kola Poháru České pošty celek plzeňské Viktorie. Pavel Vrba postavil proti třetiligovému soupeři silnou sestavu, ve které chyběla pouze šestice reprezentantů a nachlazený kapitán Pavel Horváth. Viktoriáni si nakonec odvezli do Štruncových sadů výhru 3:0, když všechny tri branky padly v prvním poločase. Termín odvety ještě není stanoven, pravděpodobně bude na programu až v jarní části sezony.

Přes tři tisíce fanoušků zavítalo v sobotu dopoledne na Městský stadion do Domažlic, kde místní Jiskra přivítala v rámci 4. kola Poháru České pošty celek plzeňské Viktorie. Pavel Vrba postavil proti třetiligovému soupeři silnou sestavu, ve které chyběla pouze šestice reprezentantů a nachlazený kapitán Pavel Horváth. Viktoriáni si nakonec odvezli do Štruncových sadů výhru 3:0, když všechny tri branky padly v prvním poločase. Termín odvety ještě není stanoven, pravděpodobně bude na programu až v jarní části sezony.

Úvod prvního dějství přitom brankovým hodům nenasvědčoval. Oba týmy předvedly na těžkém povrchu několik nepřesností, na první střelu si museli fanoušci počkat přes deset minut. Po pětadvaceti minutách však již bylo vše jinak. Stanislav Tecl poslal z pravé strany krásný centr před Martina Ticháčka a Jan Kovařík si poradil suverénně - 0:1. Neuběhla ani minuta hry a dva velci kamarádi si role dokonale otočili. Po centru Jana Kovaříka z levé strany zakončoval pohodlně do prázdné branky Stanislav Tecl - 0:2. Honza Kovařík byl nadále při chuti a výjimečný poločas podrtrhl dvě minuty před závěrem úvodního dějství. Po centru Milana Petržely zachoval při zakončení chladnou hlavu a krásným lobem poslal Plzeň do tříbrankového trháku - 0:3.

Ve druhé půli tempo očividně opadlo, trenér Pavel Vrba pustil následně do hry i juniory Mlynaříka a Hrdličku. Domažlice toho využily a snažily se o snížení. Jenže Mužík trefil z přímého kopu jen břevno a Pyrka nádhernými nůžkami těsně minul branku. Za Viktorii se naopak neujala střela Milana Petržely ani povedená hlavička Tomáše Wágnera. Viktoria si tak nakonec odvezla vítězství 3:0, v případě potvrzení náskoku také v domácí odvětě se bude moct ve čtvrtfinále těšit na souboj s Jihlavou.