Den před odjezdem na herní soustředění do Rakouska sehráli Viktoriáni přípravný zápas s Mostem, na jaře sestoupivším do druhé ligy. Trenér Plzně Jaroslav Šilhavý postavil do obou...

Den před odjezdem na herní soustředění do Rakouska sehráli Viktoriáni přípravný zápas s Mostem, na jaře sestoupivším do druhé ligy. Trenér Plzně Jaroslav Šilhavý postavil do obou poločasů rozdílné jedenáctky a Viktoria s Mostem remizovala 2:2.

Vstup do zápasu hraného v Písku měli lepší Mostečtí. Plzeň hrála vlažně, Most si vypracoval i šance, žádnou ale neproměnil. Postupem času se hra vyrovnala a ve 43. minutě poslal Varadi centr před bránu a když mostecký obránce míč tečoval, skončil ve vlastní síti. Do druhého poločasu vstoupila Viktoria lépe, po chybě gólmana ale Most srovnal na 1:1. V 73. minutě přišla chvíle Davida Limberského, který po přiuknutí Vaculíka udělal kličku, zbavil se protihráče a z osmnácti metrů vypálil pravačkou krásnou gólovou dělovku, kterou se Viktoria znovu ujala vedení. O deset minut později pak mostecký útočník ze šestnáctky prostřelil brankáře Houdka a srovnal tak na konečných 2:2.

FK Siad Most - FC Viktoria Plzeň 2:2 (hráno v Písku).
Poločas: 0:1.

Góly Plzně: 43. Varadi, 73. Limberský
Sestava Plzně:
1. poločas: Ticháček - Šmejkal, Rada, Navrátil, Smola - Süsser - Rezek, Rodriguez, Šiml, Róth - Varadi.
2. poločas: Houdek - Vaculík, Hochmeister, Knakal, Limberský - Petržela, Trapp, Horváth, Vrzal - Mlika, Tatanašvili

Most: Duic – Loos, Tonev, Japan, Sigmund – Štumpf, Jedinák, Hofmann (46. Schut), Trubila (46. Franěk) – Bogdanov, Oboya.