Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Viktoriáni U11 porazili Norimberk a remizovali s Bayernem Mnichov
15.12.2016
FCVP
U11 - články

Viktoriáni U11 porazili Norimberk a remizovali s Bayernem Mnichov

Výběr U11 má za sebou dva halové turnaje v Německu. Ani v jednom z turnajů mladí viktoriáni nezklamali a dobrými výkony si řekli i o pozornost bundesligových celků.

První polovina týmu mladých Viktoriánů sehrála na konci listopadu silně obsazený turnaj v Pasově. První letošní konfrontace s halovým povrchem byla úspěšná a kluci svojí skupinu s přehledem vyhráli. „Cenný je především skalp Norimberku. V semifinále kluci poprvé na turnaji prohrávali, ale nakonec duel s Linzem dokázali čtyřmi góly otočit ve svůj prospěch. Ve finále se Viktoriáni střetli s Hoffenhaimem a nutno říci, že soupeř nás přejel na plné čáře. Ale i tak kluci sehráli dobrý turnaj a druhé místo a potlesk tribun jim byl tou nejlepší odměnou,“ hodnotí trenér Tomáš Had.

Druhá polovina kádru U11 na začátku prosince zajela ukázat své fotbalové dovednosti do Chamu. „Začátek turnaje klukům vyšel na výbornou a po třech utkáních měli na svém kontě dvě výhry a i cennou remízu se stejně starými chlapci z Bayernu Mnichov. V dalších zápasech nedokázali kluci navázat na dobré výkony a museli se tak spokojit pouze s utkáním o sedmé místo,“ popisuje trenér. V něm nedali Ingolstadtu šanci a končilo se tak s úsměvem na tvářích.

„Halové turnaje jsou pro nás v zimě spíše zpestřením. Pokud není extrémně špatné počasí, trénujeme neustále na umělé trávě. Pro kluky byl zážitek utkat se s Bayernem, Norimberkem nebo Hoffenhaimem. A pro nás trenéry bylo příjemné zjištění, že v dovednostech s míčem jsme rovnocennými soupeři.“ chválí si konfrontaci s německými sousedy trenér U11 Tomáš Had.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál