Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1
Vstupenky do Madridu stále zbývají, prodej se přesouvá do fanshopu
05.10.2018
FCVP
Poháry

Vstupenky do Madridu stále zbývají, prodej se přesouvá do fanshopu

23. října 2018, 21:00, Estadio Santiago Bernabéu, Madrid, Španělsko. Proti slavnému domácímu Realu jako soupeř FC Viktoria Plzeň! Tohle všechno bude realita, o kterou jistě žádný viktorián nebude chtít přijít. Vstupenky do hostujících sektorů se i nadále prodávají pouze v Plzni. Od pátku 5. října je prodej přesunutý do fanshopu.

Ceny vstupenek jsou 800 a 1 090 Kč v závislosti na sektoru. Levnější vstupenka je do 4. patra stadionu, dražší vstupenka do 3. patra. „Fanoušky bychom ale chtěli upozornit, že levnější vstupenka nutně neznamená, že je do kotle. Jde pouze o vyšší patro, kotel má zvlášť vyčleněný sektor,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

I nadále musí být při prodeji dodržován postup prodeje podle domácího klubu Realu Madrid, který nám určuje prodávat sektory postupně. „Na začátku byla daleko větší poptávka o vstupenky do dražšího sektoru, momentálně jsou tak v prodeji pouze vstupenky do levnějšího sektoru za 800 Kč. Postupovat se bude podle dalšího vývoje prodeje,“ dodává Hanzlík.

Stejně jako v Římě, i v Madridu platí adresný ticketing, vstupenky se tak vydávají pouze na jméno. Každý si tak s sebou musí přinést doklad totožnosti (stačí vyfocený či kopie), který si s sebou nesmí zapomenout ani při cestě do Španělska, aby se jím prokázal při vstupu na stadion. Jedna osoba si může zakoupit maximálně 5 vstupenek, k tomu ale potřebuje mít doklady totožnosti všech osob.

Od pátku 5. října je prodej přesunut do fanshopu, kde se bude prodávat ve standardní otevírací době. Výjimkou bude prodej během nedělního ligového utkání s Teplicemi, který bude probíhat na pokladnách. Prodej bude ukončen nejpozději 11. října. Poté už vstupenky nebudou nikde k zakoupení.

Lístky na venkovní utkání lze platit pouze hotově. Fanoušky bychom zároveň chtěli poprosit o sdělení informace, jak do Madridu pocestují. „Tuto informaci po nás vyžaduje přímo Real Madrid, a tak v tomto směru chceme poprosit o spolupráci,“ říká Václav Hanzlík.

PRODEJ VSTUPENEK DO MADRIDU:
PÁ 5. 10. 9:00 – 17:00 (fanshop)
NE 7. 10. 9:00 – 15:00 (pokladny)
PO 8. 10. 9:00 – 17:00 (fanshop)
ÚT 9. 10. 9:00 – 17:00 (fanshop)
ST 10. 10. 9:00 – 17:00 (fanshop)
ČT 11. 10. 9:00 – 17:00 (fanshop)
- následně bude prodej ukončen

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál