Ve 27. kole hráli Viktoriáni proti týmu z Pardubic. Zápas se hrál na přírodní trávě v areálu Luční ulice. V úvodu se dostali do šance hosté po zaváhání na pravé straně, ale svoji šanci neproměnili. Domácí se prosadili ve 13. minutě po faulu na Hvězdu v pokutovém území tentýž hráč otevřel z penalty skóre 1:0.

Ve 27. kole hráli Viktoriáni proti týmu z Pardubic. Zápas se hrál na přírodní trávě v areálu Luční ulice. V úvodu se dostali do šance hosté po zaváhání na pravé straně, ale svoji šanci neproměnili. Domácí se prosadili ve 13. minutě po faulu na Hvězdu v pokutovém území tentýž hráč otevřel z penalty skóre 1:0.

Druhou branku přidali domácí ve 34. minutě, Hradecký se uvolnil na hranici vápna a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V závěru poločasu mohli hosté korigovat, ale jejich pokus skončil na tyči Šimanovy branky. Ve druhém poločasu přidali domácí třetí branku v 76. minutě Bečka dobře vyvezl míč a přihrál Černému, který obešel brankaře Růžičku a upravil na konečných 3:0. V 85. minutě mohli Pardubice zaznamenat čestný úspěch, ale jejich pokus mířil vedle domácí branky.

„Vítězství vypadá jednoznačně, ale tak tomu nebylo. Pardubice se dostali do řady příležitostí, které neproměnili naopak my jsme byli v zakončení úspěšní,“komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 3:0 (2:0)
Branky: Hvězda, Hradecký, Černý
Sestava: Šiman – Vondráček, Hošálek, Bečka, Palka – Hradecký, Hamerník, Domabyl (80. Filipec)- Mlynařík (54. Pernglau), Hvězda (74. Černý), Krčál. Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša