Po vyrovnané úvodní části utkání I. dorostenecké ligy U17, kdy bylo od prvních minut zřejmé, že Jihlava se bude pokouše hrát na rychlé protiútoky, se hosté ve 14.min dostali do vedení.

Po vyrovnané úvodní části utkání I. dorostenecké ligy U17, kdy bylo od prvních minut zřejmé, že Jihlava se bude pokouše hrát na rychlé protiútoky, se hosté ve 14.min dostali do vedení.

"Byli jsme nedůslední při rozehrání vlastní útočné standardní situace a Jihlava po přímočaré akci vstřelila úvodní branku utkání (0:1). V 19.min se nám podařilo vyrovnat. Míč si mezi sebou vyměnil Kyndl s Hvězdou a po přihrávce Hvězdy Končal vyrovnával do prázdné branky (1:1). Do poločasu jsme stihli otočit vývoj utkání. Kováč po individuální akci přihrál Kyndlovi, po jehož sklepnutí Lukešova tečovaná střela skončila v Kornoutově brance (2:1). Ve 47.min zvyšoval naše vedení Hvězda po dobře zahrané standardní situaci Končala (3:1). V 51.min jsme opět navýšili náskok. Pohlednou kombinaci Lukeše a Hvězdy zakončil přesnou střelou Kyndl (4:1). V 55.min se dostali dvakrát do zakončení hosté, ale pozorného Brycha nepřekonali. Tři minuty před koncem utkání pečetil naší výhru svým druhým gólem Lukeš, který dorazil střelu Rusňáka (5:1). V utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili," uvedl trenér Jiří Žilák.