Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Využili jsme naši dobrou formu, těší trenéra Vrbu po vítězství v základní skupině
07.12.2017
FCVP
Poháry

Využili jsme naši dobrou formu, těší trenéra Vrbu po vítězství v základní skupině

Viktoria Plzeň to zvládla. Díky vítězství na hřišti Hapoelu Beer-Sheva proklouzla na první příčku tabulky Evropské ligy a zopakovala tak nejlepší skupinové umístění ze sezóny 2012/13.

Ačkoli Plzeňané porazili svého izraelského soupeře celkem hladce, trenér neviděl zápas zcela jednoznačně. „Nemyslím si, že to bylo lehké utkání. Výsledek je pro nás velice dobrý, ale hlavně v prvním poločase mohla dát Beer-Sheva určitě gól. Hapoel hrál v určitých fázích zápasu zkrátka dobře a nám nezbylo nic jiného než bránit výsledek,“ uvědomuje si Pavel Vrba.

Papírové předpoklady mluvily jasně, postup byl predikován Viktorii společně s rumunským celkem z Bukurešti. „FCSB byl náš nejtěžší soupeř ve skupině, jsem rád, že jsme dokázali uhrát tolik bodů, abychom Bukurešť překonali a zvítězili ve skupině. Ani jeden zápas nebyl jednoduchý, ale jsem velice rád, že jsme využili naši formu k tomu, abychom byli úspěšní jak v domácí tak Evropské lize,“ těší plzeňského trenéra.

V pondělí přiřadí Viktorii los soupeře pro první jarní vyřazovací kolo Evropské ligy. „Ještě jsem vůbec neuvažoval o tom, že bychom dnes řešili, s kým se na jaře střetneme. Přiznám se, že jsem sledoval spíše první než druhý koš. Večer se určitě podívám na možnosti,“ usmívá se Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál