Oboustranně kvalitní utkání celostátní ligy mladšího dorostu odstartovali již viktoriáni v první minutě šancí, ale Krmenčík, který dobře vybojoval míč v průniku...

Oboustranně kvalitní utkání celostátní ligy mladšího dorostu odstartovali již viktoriáni v první minutě šancí, ale Krmenčík, který dobře vybojoval míč v průniku úspěšný nebyl.

Nebezpeční domácí proměnili v 8.min svoji druhou šanci a zásluhou útočníka Císaře se dostali do vedení (1:0). Vyrovnaný radek_ruzicka_roz.jpgprvní poločas přinesl již jen střelu Meszárose, která byla na hranici pokutového území sražena. „Několik další nebezpečný akcí jsme nedokázali využít a chybovali jsme ve finální přihrávce. Do druhého poločase jsme vstoupili úspěšně,“ líčí dění na hřišti trenér Radek Růžička.  Již ve 41.min se po střele Krčála a teči Krmeníčka dostal k míči Lukeše a proměnil (1:1). Od těchto chvil měli Plzeňané více ze hry, lépe kombinovali, ale šance, které si vytvořili, především po centrech ze stran, se ale využít nepodařilo. Domácí mohli zvrátit výsledek utkání v posledních minutách, ale při šanci Jihlavy se dobrým zákrokem prezentoval brankář Horňáček. „Mužstvo předvedlo především ve druhém poločase kvalitní kombinační hru a zaslouženě si z Jihlavy odvážíme bod,“ dodává trenér.