V devátém kole přivítal mladší dorost U17 v Luční ulici kvalitní tým Slovácka, který se posledními zápasy dere tabulkou nahoru. Viktoria chtěla v utkání herně navázat na druhý poločas z Brna. K dispozici už byli reprezentanti Mariánus a Palka, Jarina prodělal po návratu z Islandu malou virózu a v utkání chyběl.

V devátém kole přivítal mladší dorost U17 v Luční ulici kvalitní tým Slovácka, který se posledními zápasy dere tabulkou nahoru. Viktoria chtěla v utkání herně navázat na druhý poločas z Brna. K dispozici už byli reprezentanti Mariánus a Palka, Jarina prodělal po návratu z Islandu malou virózu a v utkání chyběl.

Od prvních minut se hrál rychlý a kvalitní fotbal. Hosté ze Slovácka potvrdili svou vysokou kvalitu. "Svým herním pojetím a dobrým pohybem nutili hrát naše hráče ve velkém tempu a vytvářeli na každém postu tlak. Jako první jsme se prosadili v 5´minutě. Černý potáhl míč středem, přihrál Mlynaříkovy do pravé strany a ten křižným centrem našel nabíhajícího Pernglaua, který se hezky položil do centru a z první krásně trefil na zadní tyč," líčil průběh zápasu trenér Václav Mrázek. Krátce nato se prosadili hosté, ale Švihořík byl na místě. Oba týmy se snažily hrát především po zemi a k vidění byly na obou stranách hezké kombinační akce. "I když se na obou stranách objevili další šance, poločas skončil naším těsným náskokem 1:0."

Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko lépe a ve 44´minutě vyrovnalo po hezké kolmé akci, kdy si za domácí obránce naběhl hostující krajní záložník a hbitě překonal i brankáře Švihoříka. "Rozhodující pro celý zápas byla naše odpověď, když se nám v zápětí ve 46´minutě podařilo znovu skórovat. Mariánus roztáhl hru do levé strany na Pernglaua a jeho střílený centr z blízka uklidil Panuška do hostující branky." Inkasovaná branka vzala hostům aktivitu, a když se o šest minut později znovu prosadil Panuška, tentokrát po přihrávce Černého, dostali viktoriáni zápas pod kontrolu. "Hosté sice ještě několikrát zahrozili a měli
jsme i štěstí, když Domabyl vykopával míč těsně před opuštěnou brankou, ale utkání si už kluci vzít nenechali." Naopak v 71´minutě završil svůj hattrick Panuška třetím gólem po krásné rychlé akci přes Matějku a přihrávajícího Hradeckého. "Naše vysoká výhra byla pro skvěle hrající tým Slovácka krutá, ale pro nás o to cennější. Kluci dokázali soupeři trpělivě vnucovat svou hru a přes některé individuální chyby bylo naše vítězství zcela zasloužené."