Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Příbram 1:5 (0:5)

12. kolo, sobota 18. 10. 2014, 10:15
Plzeň: Novák Tomáš - Pospíchal Jan, Brož Marek (50. Zajíček Petr), Míka Václav, Těžký Samuel (45. Lávička Martin) - Uzlík Václav, Patrovský Marek, Šulc Pavel - Žižka Michal (36. Plecitý Denis), Mošna Dominik, Kepl Tomáš (25. Vodrážka Jan)
Branky: Uzlík Václav (p)

V domácím zápase s celkem 1. FK Příbram bohužel patnáctiletí viktoriáni tahali za kratší konec provazu. Ve druhém poločase utkání nedokázali zareagovat na první půli, která byla jednoznačně v režii hostů.

Hodnocení trenéra

„V prvním poločase nás soupeř z Příbrami přehrával ve všech směrech, nedařila se nám hra dopředu, prohrávali jsme osobní souboje a soupeř se zaslouženě ujal vedení 0:5. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, přesto jsme si nedokázali vytvořit dostatečný tlak a více ohrozit soupeřovu branku. Gól se nám podařilo vstřelit pouze z pokutového kopu, tím jsme jen upravili stav utkání na 1:5. V tomto zápase soupeř zaslouženě vyhrál, herně jsme se Příbrami vyrovnali pouze v druhém poločase, což proti takto silnému soupeři nestačí,“ hodnotí trenér Ladislav Novotný.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál