Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Slavia 2:13

21. kolo, neděle 26. 4. 2015, 10:15
Plzeň: Šulc – Kožíšek, Janota, Koželuh, Pešek, Brýla, Šoul, Šimek, Janča Štolka – Řezníček, Jílek, Renza, Drtil, Královec, Mertl, Nováček, Marko
Branky Viktorie: Nováček, Janča

Utkání se Slavií Praha odehráli i žáci do třinácti let. Svému soupeři dokázali konkurovat pouze v první polovině zápasů. I proto slávisté nastříleli domácím Plzeňanům celkem 13 branek.

Hodnocení trenéra

„První poločasy na obou hřištích jsme herně zvládli. Kluci poctivě plnili své úkoly směrem do obranné fáze a v držení míče byli přesní s poměrně dobrým přechodem vpřed. Také, co se týká vypracovaných brankových příležitostí, jsme byli vyrovnaným soupeřem. Ve druhém dějství bohužel obě skupiny inkasovaly branky v rychlém sledu za sebou, které rapidně změnily ráz utkání. Slavia byla v těchto fázích dominantním mužstvem. Nám došly kondiční i psychické síly na větší odpor, a proto výsledek duelu vyzněl výrazným poměrem pro soupeře. Kluci zaslouží pochvalu za snahu v prvním poločase. Na toto bychom chtěli navázat v dalších zápasech. Druhý poločas nechť slouží k ponaučení a větší tréninkové píli nejen v klubovém prostředí, ale také té individuální ve svém volném čase,“ hodnotí trenér Štěpán Havránek.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál