Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Pardubice - Plzeň 1:2 (1:1)

13. kolo, neděle 5. 11. 2017, 14:00, Ohrazenice
Pardubice: Gamper – Břeň (C) (29. Sedláček), Tecl (56. Bartoníček), Pandula (59. Norek), Husák, Svoboda, Novák (56. Hanč), Jeník, Jakeš, Šmahel, Brychnáč.
Plzeň: Kunesch – Prokop, Čeliš, T. Keltyčka (C), Vinš (50. Falout) – Vach, Kamenský (50. P. Pracht) – I. Vonásek, D. Pracht, Doubek – Štauber (36. J. Vonásek).
Branky: 15. Novák – 35. Doubek, 80. Falout, Rozhodčí: Raplík – Mach, Matoušek.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Úvod utkání se více vydařil domácímu týmu. Nás trápila přechodová fáze a ztráceli jsme míče na vlastní polovině. V 15. minutě po sérii standardních situací šly Pardubice zásluhou Nováka do vedení. V dalších minutách jsme hru vyrovnali a vytvořili si mírnou územní převahu. Ve 34. minutě ještě nabídnutou příležitost z pokutového kopu Lukáš Prokop neproměnil, ale v poslední minutě prvního poločasu vstřelil branku z trestného kopu Martin Doubek. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s velkou aktivitou, což se nám dařilo naplňovat. Kluci si během celého druhého dějství vytvořili několik příležitostí ke vstřelení branky. Až v 70. minutě se podařilo vsítit gól Petru Faloutovi a mohli jsme se tak radovat z vítězství 2:1 na půdě silného protivníka. Pochvalu zaslouží všichni hráči, včetně kluků, kteří šli na hřiště až v průběhu utkání. Uznání za výkon patří také týmu z Pardubic, který se snažil prezentovat kombinačním a odvážným fotbalem.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál