Bačkovský – Mikula (C), Chaluš, Pourzitidis – Ghali, Červ, Žambůrek (89. Prebsl), Preisler (73. Fukala) – Frýdek (72. Višinský) – Kulenović (89. Okoh), Tupta (81. Rabušic).

Tvrdoň – Hranáč, Dweh, Jemelka – Cadu (76. Mosquera), Bucha (77. Sýkora), Kalvach (C), Kopic – Šulc (60. Traoré) – M. Vydra (60. Kliment), Durosinmi (54. Chorý).

Branky: 17. Tupta, 67. Kulenović, 86. Červ

ŽK: 84. Višinský, 90+1. Bačkovský – 19. Kopic, 72. Kalvach

Rozhodčí: M. Radina – J. Váňa, L. Machač

Ofsajdy: 1 - 4

Fauly: 7 - 12

Diváci: 3127

Ve 12. kole viktoriáni prohráli na hřišti Slovanu Liberec 0:3

První brankářský zákrok předvedl Marián Tvrdoň, který v šesté minutě chytil do svých rukavic přízemní střelu. V patnácté minutě si našel skvělý centr Václava Jemelky Pavel Šulc, ale jeho hlavička skončila mimo tři tyče. O dvě minuty později padl první gól utkání. Z hranice pokutového území vystřelil domácí Lubomír Tupta, jeho střela skočila a skončila v brance. Dvacátá první minuta přinesla střelu Liberce. Pokus Lukáše Červa mířil na tribunu.

Ve 26. minutě minul v těžké střelecké pozici Pavel Šulc branku domácího brankáře Bačkovského. O deset minut později se viktoriáni dostali do dvou šancí po rohových kopech. Nejdříve pálil Matěj Vydra, jeho střela byla ale tečována domácím obráncem znovu na rohový kop. Poté se dostal do zakončení znovu Matěj Vydra, jeho pokus se odrazil k Václavu Jemelkovi, který následně vybojoval roh. Další vážná situace v prvním dějství nepřišla a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Slovan.

Krátce po začátku druhého poločasu se k odraženému míči po standardní situaci dostal Jan Kopic. Svou střelu poslal na bližší tyč, brankář Bačkovský vyrazil jeho ránu na rohový kop. V šedesáté minutě se viktoriáni dostali do rychlého brejku, zakončení Pavla Buchy nakonec neskončilo mezi třemi tyčemi. Chvíli poté sražená přihrávka Jana Klimenta skončila na brankové konstrukci. Za okamžik se do brejku dostal liberecký Slovan, který dokázal proměnit Luka Kulenovič a zvýšil vedení domácích.

Čtyři minuty před koncem přidal třetí branku domácích LukᚠČerv. Utkání skončilo vítězstvím Liberce 3:0.