Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Kozolupy - Plzeň 3:17 (0:8, 1:14)

Reprezentační pauzu si viktoriáni zpestřili zápasem v Kozolupech
06.09.2018
FCVP
Zápas

V rámci projektu Kopeme za fotbal vyjel tým Pavla Vrby k přátelskému utkání do Kozolup a s domácím celkem si v podvečer s chutí zastřílel. V pohodové atmosféře nakonec Viktoria vyhrála 17:3.

Kopeme za fotbal, čtvrtek 6. 9. 2018, 17:00, Kozolupy
Plzeň: Hruška (38. Sváček) – Limberský (51. Ekpai), Hejda (26. Hájek), Pernica (51. Hejda), Kovařík – Ekpai (26. Havel), Čermák (26. Hubník), Kolář (51. Řezníček), Zeman (51. Čermák) – Chorý, Řezníček (26. Petržela).
Branky: Vetešník (pen.), Forejt, Tichý – Řezníček 5, Chorý 3, Petržela 3, Limberský 2, Kolář 2, Ekpai, Havel.
Diváci: 450.

Po dohodě obou týmů se hrálo utkání rozdělené namísto klasických poločasů na tři pětadvacetiminutové třetiny. Plzeň hned do té úvodní nasadila dopředu dvojici Chorý – Řezníček, která se rychle postarala o šestigólový náskok. Oba týmy se ale chtěly hlavně vyvarovat ostřejších zákroků a případných zranění, a tak se ani na jedné straně příliš pečlivě nebránilo. V dalším průběhu zápasu nakonec přidaly oba týmy dohromady ještě 14 branek. Třikrát se dočkal k velké radosti kozolupských fanoušků i domácí Sokol. Zápas splnil svůj účel, všichni se skvěle bavili a pro domácí bylo jistě utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal velkým zážitkem.

Fotogalerie

       
 

Související články

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 18:30 | Muži
FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzeň