Staněk – Holík (46. Kopic), Hranáč, Dweh, Jemelka – Bucha (46. Traoré), Kalvach (C) (78. Vlkanova) – Cadu, Sýkora (60. Šulc), Jirka (67. Kliment) – Chorý.

Heča – Doski, Daníček, M. Kadlec (C), Reinberk – P. Juroška (83. Hofmann), Havlík (89. Holzer), Trávník (89. Kohút), Valenta – Petržela (74. Siňavskij) – Cicilia.

Branky: 17. Chorý – 43. Doski, 63. Havlík, 66. P. Juroška, 72. Havlík

ŽK: 28. Kalvach, 73. Staněk, 76. Traoré – 62. Reinberk

Rohy: 7 - 4

Ofsajdy: 3 - 3

Fauly: 9 -7

Diváci: 8402

V rámci 15. kola FORTUNA:LIGY se Viktoria střetla v Doosan Aréně se Slováckem. Za Viktorku se prosadil TomᚠChorý.

První nebezpečnou situaci zápasu vytvořila dvojice Chorý-Cadu. TomᚠChorý ve vápně hledal Cadua, tomu ale chyběl metr k míči. Hosté se do první příležitosti dostali v jedenácté minutě. Ikona Viktorie Milan Petržela svou střelou trefil horní tyč, rozhodčí ale nakonec odmával ofsajd. V 17. minutě se dostala Viktoria do vedení. Cadu poslal centr na Tomáše Chorého, který hlavou poslal míč za brankovou čáru.

Po třiceti minutách hry překonal brankáře Heču Erik Jirka. Jeho gól nakonec uznán nebyl kvůli ofsajdu. Po chvíli byli hráči v červenomodrém znovu v šanci, a to když střelu Jana Sýkory vytáhl gólman Heča a následná dorážka Erika Jirky skončila na břevně. Chvíli před koncem první půle Slovácko vyrovnalo, trefil se Merchas Doski. První dějství skončilo remízou 1:1.

Krátce po začátku druhé půle se do velké příležitosti dostal Sampson Dweh, který nakonec hlavou brankáře Heču nepřekonal. V 63. minutě se hosté dostali do vedení. Pavlovi Juroškovi utekl míč k Markovi Havlíkovi, který obstřelem dal gól. Za chvíli Slovácko navýšilo vedení, a to když se po střele Milana Petržely dostal k dorážce Pavel Juroška, který poslal míč do brány. V 72. minutě se dostal ke střele Rigino Cicilia, která byla sražena k Marku Havlíkovi, který hlavou poslal míč za záda Jindřicha Staňka. Utkání už další situaci nepřineslo a Viktoria prohrála se Slováckem 1:4.